O firmie

Firma powstała w 1997 roku. Od początku działalności koncentrujemy się na sprzedaży części samochodowych. Posiadamy duży asortyment takich marek jak: Mercedes, Fiat, Skoda, Seat, VW, Audi.

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom szerokiej oferty części nowych i używanych. Oferujemy części mechaniczne i blacharskie. Fachowe doradztwo gwarantuje naszym klientom dobór sprzętu idealnie pasującego do auta.

Przez cały czas naszego rozwoju na rynku polskim dążymy do tego, aby sprzedawane przez nas produkty były jak najwyższej jakości . Części importujemy z krajów Unii Europejskiej. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz wysyłkową poprzez firmy kurierskie. Gwarantujemy Państwu sprawność każdego urządzenia zakupionego w naszej firmie. Istnieje możliwość wymiany oraz zwrot części na miejscu.

Dążymy do osiągnięcia jak najmocniejszej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy bezpośrednim importerem części, co daje nam przywilej oferowania niższych cen oraz gwarancję szerokiego asortymentu, co w efekcie służy naszym klientom.

Modernizacja firmy, fachowa i szybka obsługa klientów, doświadczenie naszych pracowników sprawia, że Woźniak-Auto Części cieszy się uznaniem klientów.

ZAPRASZAMY!